Магістерська програма «Сімейне та психологічне консультування»

Оголошується набір на спільну магістерську програму

Євангельської Теологічної Семінарії і Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

«Сімейне та психологічне консультування»

з отриманням кваліфікації:

Магістр релігієзнавства. Сімейний консультант. Викладач. Практичний психолог.

Унікальність програми полягає у тому, що вона об'єднує в собі чотири блоки дисциплін, націлених на формування компетенцій в декількох напрямах:
1. Володіння тематикою та практикою підготовки до подружнього життя.
2. Володіння тематикою та практикою підготовки з питань формування відповідального й ефективного батьківства.
3. Розуміння процесів трансформації сім'ї в сучасному світі та викликів, що стоять перед традиційним інститутом сім'ї.
4. Отримання навиків у сфері організації роботи, яка стосується впровадження програм підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства.

Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Проект організовано спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Сім'я», який є одним з провідних центрів підготовки фахівців з організації та веденні програм, що стосуються сім'ї та відповідального батьківства.

Термін навчання: 2 роки.
Форма навчання: денна та заочна (30 днів аудиторного навчання в рік).

Перелік дисциплін:

Нормативні (спеціальність – «релігієзнавство») – 18 кред.
1. Відносини між державою та релігійними організаціями (3)
Владиченко Л.Д. – доктор філософських наук, професор (Департамент у справах релігій та національностей Міністерства культури України).
2. Актуальні проблеми сучасного релігієзнавства (6)
Чорноморець Ю.П. – доктор філософських наук, професор (НПУ ім. М.П. Драгоманова).
3. Сучасний стан релігійних процесів в Україні та світі (6)
Єленський В.Є. – доктор філософських наук, професор (Народний депутат України VIII-го скликання).
4. Прикладне релігієзнавство (3)
Котлярова Т.О. – кандидат філософських наук, доцент (НПУ ім. М.П. Драгоманова).

Норматив (кваліфікація – «викладач») – 12 кред.
1. Філософія освіти (3)
2. Освітня політика (3)
Бобрицька В. І. – доктор педагогічних наук, професор (НПУ ім. М.П. Драгоманова).
3. Психологія і педагогіка вищої школи (3)
4. Методика викладання релігієзнавчих дисциплін у вищій школі (3)
Адаменко Н.Б. – кандидат філософських наук, доцент (НПУ ім. М.П. Драгоманова)

Варіативні (спеціалізація – «Сімейне консультування») – 48 кред.

Блок І. Дисципліни самостійного вибору ВНЗ (поглиблена фахова підготовка) (18)
1. Психологія і теологія (3)
1. Теорія та основи психологічного консультування (6)
2. Тестування та вимірювання в психотерапії (6)
3. Теологія кризових станів суспільства (3)
Блок ІІ. Дисципліни за вибором студентів (30)
(Спеціалізація: «Сімейне консультування») (18)
4. Методи і практика психологічного консультування (6)
5. Психотерапія в групах (3)
6. Відповідальне батьківство (6)
7. Психологічне консультування і розвиток людини (3)
(Вибір з переліку) (12)
8. Психологічна і духовна допомога в кризових ситуаціях (3)
9. Підготовка до подружнього життя (3)
10. Сімейне психологічне консультування (6)

11. Теорія сімейного консультування: християнський погляд
12. Богослов'я шлюбу
13. Технології організації програми сімейного консультування в церкві, кабінет християнського сімейного консультування
14. Історія виховання та комунікації в родині
15. Богословські методи та прийоми при консультуванні кризової сім'ї

Науково-дослідницька робота і практика (60):
- Практична підготовка (30):
- Науково-дослідна практика (6)
- Науково-педагогічна практика (6)
- Переддипломна практика (18)
- Підготовка магістерської дисертації (30)

Обсяг навчання — 120 кредитів.

Документ про успішне закінчення навчання:
Диплом державного другого (магістерського) рівня освіти, ступеню вищої освіти - магістр за спеціальністю 031Релігієзнавство;

Спільна програма

Якщо Ви бажаєте, крім диплому НПУ імені М. П. Драгоманова, отримати диплом магістра сімейного та психологічного консультування від Теологічної семінарії Християн Віри Євангельської, тоді Вам потрібно подати заявку на навчання на спільній програмі. Детальна інформація за посиланням - http://evangelts.org/ru/content/programma-simeyne-konsultuvannya

Для вступу на магістерську програму слід скласти три вступних випробування (іноземна, релігієзнавство, історія релігії). Програми вступних випробувань за посиланням http://bit.ly/2s9mFO8

Оплата за навчання здійснюється коштом фізичних та юридичних осіб

Вартість навчання на 2017-2018 навчальний рік затверджується Ректором Університету та розміщується на офіційному сайті НПУ (розділ «Абітурієнт 2017» – «Вступна кампанія» – «Вартість і державне замовлення»).

Вартість навчання у 2016 році складала:
- на заочній формі навчання 12500 грн. за рік навчання,
- на денній формі навчання 14750 грн. за рік навчання.

Для вступу слід мати диплом державного зразка або закордонного чи духовного (семінарії) навчального закладу не нижче бакалавра. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адреою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном +380506176139 (Хромець Віталій)

Бажаємо Вам успіхів!